.: ılıl 'WeB Bilgisayarı TeaM © lılı :.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
.: ılıl 'WeB Bilgisayarı TeaM © lılı :.

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

»»-(¯`v´¯)-» A$k»»-(¯`v´¯)-»

3 posters

Sayfaya git : Önceki  1, 2

Aşağa gitmek  Mesaj [2 sayfadaki 2 sayfası]

26»»-(¯`v´¯)-» A$k»»-(¯`v´¯)-» - Sayfa 2 Empty Geri: »»-(¯`v´¯)-» A$k»»-(¯`v´¯)-» Çarş. Tem. 16, 2008 12:41 pm

xD_Dijital_Manyaq_xD

xD_Dijital_Manyaq_xD
Co Admin
Co Admin

én azından ßunLaRı ßénim için yapaR mısın..?
Ben düşünmekten yoruldum, benim yerime de düşünür müsün? Benim yerime ilgilenir misin insanlarla, yalanla, ihanetle, yâlnızlıkla...? Geceleri birdenbire bastıran sağanak yağışlı korkuları alır mısın yamacımdan? Gündüz gözüyle sevemiyorum kimseyi. Yüreğimdeki bu düğümü çözebilir misin?

Giderek yaklaşıyor ve çoğalıyor sorular. Bir cümlenin içinde virgül olmayı beklerken, nedendir bu noktaların kelimelerime yaptığı tecavüz? Beni bu saldırılara karşı koruyabilir misin? Korktuğumun farkındayım, bu yüzden konuşmuyorum. Küçük bir çocuğun, hiç bilmediği bir şehirde kayboluşunu ve bir köşede kıvrılarak sessizce ağlayışını yaşıyorum sanki. Tek farkımız, ben bildiğim bir şehirde kayboldum ve gözyaşlarının asil olduğunu bilmeyen insanların arasında ağlamaya çalışıyorum. Bu çabam da sonuçsuz kalacak, biliyorum. Beni benim yerime bağışlar mısın?

Oysa, garipliğimi sudan sebeplerle süslemeyin dedim. Sevecekseniz yıpratmadan, acıtmadan ve okşayarak sevin dedim. Ellerimin küçüklüğü çocukluğumdan kalma, saçlarımın dağınıklığı rüzgârdan, beni rüküş oyunlarınızın içine almayın, oynayamam dedim. Çok sonraları farkettim kendi kendime konuştuğumu. Beni deli sanacaklar. Ya da sanmayacaklar, delilik bu...! Benim adıma saklayabilir misin isyanlarımı özenle? Çığlığımı tutar mısın düşmesin yere? Bir gün, işime yarayabilirler.

Yağmur yağıyor. Biraz sonra bütün çıplaklığımı giyinip, çocukluğumla ona gideceğiz. Belki ıslandığımda kaybolacak bu buruk gülümsemeler. Belki unutacağım incindiğimi. Yüreğimin ağrıyan yanlarını belki söküp atacağım, açlıktan ağzı kokan sokak köpeklerine. Kollarımı gökyüzüne kaldırıp, şarkılar söyleyeceğim belki, şarkılarım yağmura .. Olur da bana bir şey olursa, şarkılarımı sahiplenir misin?

Kırgınım, çok yorgunum. Yanıyor bir yerlerde, derinlerde gönlüm..Geçtiğim yollarda bıraktım sözlerimi ya da bırakmak zorunda kaldım, emin olamıyorum. Gidenlerin geride bıraktıkları gözü yaşlı ayak izlerini sayarken üzerime giydirilmiş olabilir suskunluklar..Yoksa ben de bilirdim, güneşin izniyle aldığım gülüşleri her daim dudaklara yapıştırmayı. Yaşım kadar geçtim hayattan ve sevdadan ve ayrılıklardan...ve artık ben de korkuyorum herkes gibi, senin gibi sevmekten. Canımı acıtmadan üzerimden alabilir misin bu korkuları..? Kırgınlıklarımı kazıyarak beni aşk’la barıştırabilir misin yeniden..? Ben senin bir zaman dokunduğun kadındım. Neden sessizce gittiğini, konuşmaya gerek kalmadan gözlerinle anlatabilir misin..?

Bütün bunları yapabilecek kadar yürekli misin bilmiyorum. Cesaret sadece güç gösterisi değildir çünkü. Şimdi, şimdi yaşadığın yerde kal ve sakın konuşma. Ceplerinde biriktirdiğin bozukluk sevişmelerden biri değilim ben. Ya da sisli bir havada görmeden yanlışlıkla çarptığın biri hiç değil..Bunun ne olduğunu, ne anlama geldiğini anlayabilir misin..?

Tedavülden kalkıyor zamanla bütün sorular ve kaybolup gidiyor uzayın derin boşluğunda, kimse üzerine alınmadan.Suskunluğunu ve cevap veremeyişlerini, çocuk ruhunun bastırılmış serseriliğine veriyorum. Daha zamanın var, elbet bir gün sende öğreneceksin konuşmayı. Beden unutsa bile yürek unutmaz yaşadıklarını..Bunu o garip gönlüne öğretebilir misin...?

Ama biliyorum..Benim yerime yapamayacağın şeylerde var. Benim için sevemezsin şiiri, müziği, aşkı ve ben’i...Yüreğimin çıldırtan iyimserliği neleri yapabileceğini merak etse de, kırgınlıklarım beynimi uyuşturup gururumun yüzeyde olması için direniyor. Bu yüzden ne sesime, ne yoluma, ne de sohbetime düşme..En azından...en azından bunları benim için yapar mısın..?

https://webbilgisayari.editboard.com

27»»-(¯`v´¯)-» A$k»»-(¯`v´¯)-» - Sayfa 2 Empty Geri: »»-(¯`v´¯)-» A$k»»-(¯`v´¯)-» Çarş. Tem. 16, 2008 12:44 pm

xD_Dijital_Manyaq_xD

xD_Dijital_Manyaq_xD
Co Admin
Co Admin

susuyorsun...devam et...
“Bekle” kelimesiyle bitirdiğin her cümleyi virgülle uzattım ve bekleyişlerime sığdırdım düşünü kurduğum geleceğimizi. Suskunluğu her gün daha fazla uzatıyordun ve ben tek başıma yaşıyordum, seninle beraber ellerinden tuttuğumuz ilişkimizi. Giderek uzaklaşıyordun, daha çok susuyordun ve ben bilinmezlerin ortasında senin gerçekte neyin olduğumu öğrenmeye çalışıyordum. Aylar geçiyordu, aramıyordun...Buna karşılık ben de “iyi ki sesin var yoksa bu hasret beni öldürecek” diyen adamın ölüm haberini bekliyor gibiydim. Her şeye rağmen bir şeylere sığınmak ve acılarımdan kurtulmak istiyordum. Ne zaman sana ihtiyacım olsa, “aradığınız aşk’a şu an ulaşılamıyor” diyen kadının mutlu sesi yankılanıyordu kulaklarımda. Sen sorunlarınla uğraşıyordun, bense sessizliğinle, sevdamla ve yalnızlığımla. Sevda, her şeye tek vücutmuş gibi göğüs germekti. Ben bunu biliyordum, böyle seviyordum, sense girdiğin mağaranın içinden uzattığım yardım elini bile görmüyordun.

susuyorsun...devam et...

Herkes seni soruyordu, selamını veriyordu, iletemiyordum. Hep böyle mi çalıyordu sevdanın çanları, farklı olduğumu düşündüğün bana bile geçmişimde bıraktığım yaralı sevdalarımı anımsatıyordun. Her şeye rağmen hiçbir kötü sözü yakıştıramadım sana. Giderek çoğalan kırgınlıklarımı itinayla kapatmaya çalıştım. Bir güzel sözün yeterdi belki, bekletirdi, sesimi bile duymadın. Merak edilmeyen bir yürek kaç zaman tutunabilir anıların güler yüzüne..? Tutundum, çırpındım düşmemek için, uçurumun kıyısında bana uzanan elin yoktu, düştüm..

susuyorsun...devam et...

Bize ait bir çok düşü sen yaratmıştın ve sen yok ettin yine. Birer masal kahramanıydık ve masal olarak kaldık, ilerde çocuklara anlatılmak üzere belki de. Yaşadığım ve yaşattığım hiçbir şey için pişman değilim. Hatta bir de teşekkürüm var sana, kendimi en güzel sevilen kadın gibi hissettirdiğin için. Adı üstünde bir bekleyişti yaşadığım, belki bu da bir düştü, uyandım, baktım ki yoksun, seni düşlerinde bıraktım.

susuyorsun...devam et...

Bir aşk’a kaç aşk sığar diye soruyor bir şair, ben aşkıma tek aşk sığdırmıştım oysa, bilmeden ismimin bile unutulduğunu. Sorulması gereken sorular tedavülden kalktı, ki zaten cevapları da sana aitti.Sana değil, seninle bir ömrün düşünü kuran kendime yakıştıramadım “hoşça kal” kelimesini. Ama sen, bedeni dar gelse de, almadan fikrimi, elbisesini diktin vedanın. Bana sadece ortada kalmamak için giymek ve gitmek düştü. Ama gitmek değil ki öfkeyle, kırgınlıklarla, acıyla..kendi özgürlüğüm için bağışladım seni. Yine de, her şeye rağmen merak etmiyor da değilim; içindeki hangi sen gerçekte sevdi beni..?, hangi sen haykırdı gökyüzüne, sen bende ömürlük olmalısın diye..? ve hangi sen bu kadar kayıtsız kalabildi yüreğini konuşturan bir kadının yüreğine..?

susuyorsun...devam et...
susuyorsun....artık konuşma...

28»»-(¯`v´¯)-» A$k»»-(¯`v´¯)-» - Sayfa 2 Empty Geri: »»-(¯`v´¯)-» A$k»»-(¯`v´¯)-» Çarş. Tem. 16, 2008 12:44 pm

xD_Dijital_Manyaq_xD

xD_Dijital_Manyaq_xD
Co Admin
Co Admin

Git Dedin Gidiyorum!..
"Şimşekler çaktı aniden,
Martılar sustu Güller sustu
Ben sustum Gözlerin sustu
Dünya durdu"

Tek konuşan yalancı ve sana çok yabancı bir rüzgardı
Sesin sana dahi yabancı Banaysa bir felaket
İster deprem de...çünkü yıkıcıydı
İster sel de...çünkü aniden bastırmıştı
Ölü değil yaralı çıktım felaketten
Bilinç kaybı önce susuş
Ardından görmediğin göremeyeceğin ama var olan gözyaşlarım
Onlar dahi sustu Sessizce aktı gözpınarlarımdan
Ben hep sustum, kulaklarımda o yabancı ses
Önce kulaklarımda sonra yüreğimde

Gidiyorum işte

Sesin sahibinin de emrettiği gibi
Ne tuhaf yabancı bir sese itaat ediyorum
Ne tuhaf hiç bir kelime edemiyorum mantıklı
Susuyorum Sanki dilim bağlıyerinden
Ben sanki dünyanın en küçük varlığı o an

Eziliyorum Susuyorum

Çünkü konuşsam da duyan olmayacak biliyorum
Son enerjimi harcıyorum arkamı dönmek için,
Ve oturacak bir yer bulabilmek için
Çünkü biliyorum bu yükü bacaklarım dahi taşıyamayacak
Çünkü biliyorum ağlayacağım
Dünyanın en küçük varlığının gözyaşlarına kim aldırış eder ki zaten
Susuyorum, susuyorum ve yine susuyorum
O yabancı sesin dedikleri tekrar tekrar canlanıyor beynimin kıvrımlarında

"Tekrar tekrar acıyor sol yanım
Tekrartekrar Tekrartekrar
Ve tekrar tekrarlar hep var
Git dedin! Gidiyorum"

Sesin yabancı olsa da sahibini çok iyi tanıyorum
Git dedin gidiyorum Merak etme susuyorum İçimde seni unutmak için ne bir istek ne de bir çaba varSen önümden çok kayalar çektin Çok kez tebessümüme neden oldun
O kadar çok kez var ki hayatıma kattığın
Bu yüzden unutamam seni
Yüreğimle yaşıyorum ben de yaşamayı bilenler gibi,
Ve ona bıraktığın izleri görmemek imkansız,
Nasıl unutayım ki şimdi söyle seni?

Ama yaralıyım kanıyorum Ne başım ne gözüm kanayan
Kanayan yüreğim Git dedin gidiyorum
Nasıl sevmişim seni, nasıl seviyorum ve nasıl seveceğim kim bilir
Ama bunu bilmeyeceksin asla
Sevgisini gösteren yüreğim onu saklamasını da çok iyi bilir
Senin sevip sevmemen veya aklına bile gelmemem umrumda bile değilAlnım ak başım dik benim Git dedin gidiyorum
Her zamanki gibi seni dinliyorum Susuyorum

Sen git dedin gidiyorum!

Keşke nereye gideceğimi de söyleseydin bunu unuttun
Çünkü ben hala yürüyorum gideceğim yere gelemedim bir türlü
O kadar yorgunum ki O kadar yaralıyım ki
Aslında çok zor yürüyorum
Ama hep gülüyorum olamadım asık suratlı hiçbir zaman
Ya da ben öyle sanıyorum Sadece susuyor ve yürüyorum

"Git dedin gidiyorum
Usulca Yorgun Suskun
Biraz kırgın Gözü yaşlı
Ama sevgi dolu
Git dedin gidiyorum"

Alıntı

29»»-(¯`v´¯)-» A$k»»-(¯`v´¯)-» - Sayfa 2 Empty Geri: »»-(¯`v´¯)-» A$k»»-(¯`v´¯)-» Çarş. Tem. 16, 2008 12:45 pm

xD_Dijital_Manyaq_xD

xD_Dijital_Manyaq_xD
Co Admin
Co Admin

Bir vazgeçişle başlamıştı herşey aslında...

Zorunluluktu... Nasıl bir ipte iki cambaz oynamazdı, Onların kalplerinde de 2. tekil şahıs ağır gelmeye başlamıştı artık! Ağırlığı üstünden atmak, rahatlamak ister gibiydi Sevilen ! Sevense verdiği ağırlığı anlar olmuş, gitmeyi içten içten işliyordu içine çoktan ... Sevileni üzmek istemezdi, varlığıyla sıkmak istemezdi... Çünkü o 'Sevilen' di .! Yüreklerinde hükümlerini sürdürmek için uğraştılar var güçleriyle, Olmadı, Olamadı ... Üzerinde bulundukları ip kaldıramaz olmuştu onları ! Yürekler biçare. Koyuldular yola ! İkisi de arkalarına hiç bakmadan uzaklaştı, diğerinin yüreğinden, hızla, kaçarcasına ... Sevilen rahatlamıştı sanki, Öyle sanıyordu oysa... Sevense uzun günler boyunca hep sevileni düşündü, Birde mecbur kaldıkları bu yolu ! 'Neden Bitti? Mutluyduk Herşeye rağmen! Ona verdiğim yükü hafifletebilirdim ki! Unutabilirdim acılarımı, beni üzdüklerini, Sıfırlayabilirdim herşeyi, Ama belki gelir, Sevdi beni, Alıştı bana, Ona verdiğim yükü bile özleyecektir' diye diye umut etti gelmesi gereken günü...

Sevilense hiç durmadı, devam etti, Hiçbirşey düşünmedi belkide, düşündüysede hazmetmesi kolay olacaktı ki hala devam ediyordu yolunda ! Arada bir durur gibi oldu, döndü Sevene, Kimi zaman sövdü boş yere, Kalbini acıttı sevenin sanki herşeyin sorumlusu 'Seven'miş gibi... Sonra yine döndü devam etti, Sonunun nereye varacağını bile bilmediği bir yola .!

Zaman geldi geçti... Ama Sevilen Dönmedi! Artık onu beklemek, kendisine verdiği acıları silmeyi düşünmek yerine Gerçekleri görmeye başladı! Gerçekleri görmeye başladıkça Hayata döndü... Hayata döndükçe sindiremez oldu yaptıklarını Sevilen'in... Aslında içinde çok şey birikmişti söyleyecek ona, Ama nasıl olsa anlamayacağını bildiği için, Sustu... Yoluna devam etti! İçindeki çocuğa son bir şans daha verdi, yüreği yaşlanmıştı belki ama içinde biyerlerde bir afacanlık vardı ki hala hiç olmadığı kadar canlıydı... Hiç yaşanmamış saymadı yaşanılanları, Ama hiç yaşanmayacak bidaha diyebildi !

Sevilen ne yapar ne eder bilinmiyordu, merak ediliyordu belki ama deşmiyordu merakını! Bi daha yaşanmayacak olanı niye merak etsin ki, Yaşanılanların tortusundan olsa gerek ne yaptığını düşünmek, aklına gelmesi...

Ama biliyordu 'Seven'... Sevilen'de onu merak ediyordu, Özlüyordu hala, Takip ediyordu uzaktan onu! Ve anlıyordu Seven'e verdiği acıları gün geçtikçe ve Seven hayata döndükçe! Cesaret edemiyordu korkuyordu af dilemeye! Korkusundandı zaten bütün kaybetmişliği!

Biliyordu Seven;
Unutamayıcaktı Sevilen Seven'i .!
Çünkü kimse menfaatsiz sevmemişti onu !
Ve biliyordu Seven,
Gün gelecek
Sevilen ağırlığını bile özleyecekti onun,
Biliyordu !

30»»-(¯`v´¯)-» A$k»»-(¯`v´¯)-» - Sayfa 2 Empty Geri: »»-(¯`v´¯)-» A$k»»-(¯`v´¯)-» Çarş. Tem. 16, 2008 9:39 pm

xD_Dijital_Manyaq_xD

xD_Dijital_Manyaq_xD
Co Admin
Co Admin

SeNi bEkLeMeK mÜhÜrLeMeKtİ yÜrEğİmİ...
»»-(¯`v´¯)-» A$k»»-(¯`v´¯)-» - Sayfa 2 Oljubviistihi1153416776yi4
Havada ılık esen bir rüzgar ve yağmur kokusunu hissetmekteyim.. Bu koku bana hiç yabancı değil.. Yine seni anımsıyorum ve sen çıkıyorsun karşıma… Her zaman can kadar yakın ol bana ..Yüreğim kadar yakın ol… Nefesim kadar bende ol güzel yürekli adam…

Nihayet bulutların güneşle kavgası bitmiş yağmur serinletmişti gökyüzünü… Nasıl da güzel bir koku yayıldı doğaya… Daha bir duygusallaştım… Keşke sende bir gün üzerime yağsan yağmur gibi bende nefes alsam aşkına… Hiç hüzünlü bitmeyecek bir aşkı yaşamak vardı seninle… Sen özlenenler arasında en özel olansın… Yağmurun sırılsıklam ettiği ruhuma sanki gözyaşları değiyor tane tane… Ilık rüzgâr ürpertiyor tenimi… Sen neredesin kim bilir şimdi... Yağan yağmurlarla gelseydin… Yine hayaller, yine umutlar, yine özlenen sen hayalimde ki güzel yürekli adam…

Derinliğinde kayboluyorum özlemlerin, hani bir gün çıkıp geleceğini bilsem yollarda can vermeye hazırım… Ama biliyorum ki, gelmeyeceksin… Sevmeyeceksin… Özlemeyeceksin… Beklemeyeceksin… Kalbi sevgileri hak eden melek sen mutlulukları hak ediyorsun... Bazen ağlıyorum biliyor musun? Yaşayamadığın aşka akıyor gözlerimden yaşlar… O kadar çok istiyorum ki mutluluğunu, her şeyden çok… Ölümü kuşanıp gelmek gibi yanına… Aldığın her nefeste mutluluğu tatman için ölüm olurdum senin için… Canın olurdum yaşaman için… Yüreğin olurdum aşkı yaşatman için… Ruhun olurdum belki de beni sevmen için… Biliyorum, vazgeçiyorum.. Vazgeçtikçe sen duruyorsun boylu boyunca karşımda… Ben dayanamıyorum, sabredemiyorum ben yine seni bulduğum yerde kaybediyorum…

Yüreğimi mühürlemek gibiydi seni beklemek… Bütün aşk oyunlarında kaybeden yüreğim senle can buldu sanki.. Kapattım bütün kapılarını yüreğimin…Şimdi sessiz dingin durgunluğu yaşıyor yüreğimin odaları.. Seni oraya kilitleyip seni içimde yaşıyorum verdiğin coşku ile suskunluğa bürünmüş bir çocuk yaşıyor sanki kilitli kapılar ardında… Ağzını bıçak açmıyor… Utangaçlığına gizlenmiş al yanakları yanıyor alev alev… Bazen konuşacak gibi oluyor ama gözyaşlarımı görmek istemediği için susuyor konuşmuyor… Böyle başlamıştı böyle son bulacaktı duygularım… Yüreğimin kilidini kırıp bir gün çıkacaksın gün ışığına… İşte o zaman hayallerden çıkıp gerçekleşecek sevdam… Acı veya tatlı günlerde sen olacaksın

alıntı

31»»-(¯`v´¯)-» A$k»»-(¯`v´¯)-» - Sayfa 2 Empty Geri: »»-(¯`v´¯)-» A$k»»-(¯`v´¯)-» Çarş. Tem. 16, 2008 9:41 pm

xD_Dijital_Manyaq_xD

xD_Dijital_Manyaq_xD
Co Admin
Co Admin

üzüntü ask ve sen....
»»-(¯`v´¯)-» A$k»»-(¯`v´¯)-» - Sayfa 2 Imagely7

Üzüntü ask ve sen

Üzüntü: parmaklarda yanan bir sigara
Üzüntü: boslukta belki bir nokta
Üzüntü: mimikte gerginlik, kasta eyiklik
Üzüntü, üzüntü tarifi söylenemedik.

Ask: hikaye bugün bilinmeyen
Ask: bir þarký dillerde söylenen
Ask: yalan yalançýlarda yasayan
Ask, ask tarifi bilinmedik.

Sen: anlaþýlmazsýn benim çözemediðim
Sen: sevdiðim fakat sevilmediðim
Sen: kedersin benim bildiðim
Sen, sen güldürmezsin.

alintidir...

32»»-(¯`v´¯)-» A$k»»-(¯`v´¯)-» - Sayfa 2 Empty Geri: »»-(¯`v´¯)-» A$k»»-(¯`v´¯)-» Çarş. Tem. 16, 2008 9:41 pm

xD_Dijital_Manyaq_xD

xD_Dijital_Manyaq_xD
Co Admin
Co Admin

Sevmeyi bilmeyene bilmeyi sevmek neki...
Sevmeyi bilmeyene bilmeyi sevmek ne ki? ” diye soruyor İskender Pala.* Ne kadar haklı! Ormanın nerede olduğunu bildiğin halde, ormana yürüyecek heyecanın yoksa, vurdumduymazlığın kor ateşlerinde bütün ormanları yakmışsın demektir.
Çiçeklerin taç yapraklarını sayıp sayıp da, bir çiçek yüzünü yüzündeki sevince katıştıramayacağın bir sevdiğin yoksa, çiçek çiçek aşkları doğramışsın, nice demektir. Bülbüller gül yapraklarının kızıllığının kromotografik analizini yapmazlar, yapamazlar. Seslerini güllerin yaprağına doladıkça, sabahı da, gülü de, kendilerini de yeniden kıymetlendiren ve eşsiz bir değere eriştiren bir simya ustası oluverirler. Severler, sevmesini bilirler.

Bilgi yarışması değildir yaşamak; sevgi yoğrulmasıdır. Bilmek, sadece saymadır, sadece ölçmedir, sadece tartmadır. Bakırcılar meselâ... Bakırı sadece tartarlar. Onlar için bakır sadece kalıbıyla vardır. Bakışları bakırın kalbine değmez. Bakırın yüzüne kazınmış on bin yıllık mühür onları ilgilendirmez. Oysa, antikacı bakırın kalıbına değil kalbine bakar. Kalbiyle tartar onu. Antikacı ile bakır fısıldaşırlar birbirlerine. Aralarında hiçbir ölçüye gelmeyen, hiçbir terazi kefesine sığmayan, hiçbir sayıyla hesaplanamayan bir bağ kurulur. Toprağını üzerinden atmış bakır ilk defa konuşur. Bin yılların suskunluğunu/beklemişliğini antikacının heyecanla inip çıkan göğsünde çağıltılı bir nutka dönüştürür. Yüreği kıpır kıpır atar gibidir kıymetinin bilindiği avuçlarda. Bundan böyle kapladığı yer kadar değildir “o bakır”ın hacmi. Bağlı olduğu zamanların habercisi olduğu için önemlidir. Sanatkârına bizi bağladığı için eşsizdir.

Sevmek bağlanmak demektir. Âşık olmak, sarmaş dolaş olmak demeye gelir. Bak ki; aşk bile sarmaşıktan ödünç almıştır anlamını. Sarmaşık döner, dolanır, kıvranır, ama hep bağlıdır, her daim sarıp sarmalar, bağlanır..

33»»-(¯`v´¯)-» A$k»»-(¯`v´¯)-» - Sayfa 2 Empty Geri: »»-(¯`v´¯)-» A$k»»-(¯`v´¯)-» Çarş. Tem. 16, 2008 9:42 pm

xD_Dijital_Manyaq_xD

xD_Dijital_Manyaq_xD
Co Admin
Co Admin

Gidişin terk edisin degil aslinda, olurda bir gün büyük umutlarla dönersin diye beklemek öldürdü beni..
Bir hosçakal demeyi çok gördün benden...
Zor geldi hosçakal demek sana, böylece birakip gitmek..
Daha kolaydi çünkü, arkanda birakip gittigini düsünmeden çekip gitmek, yakisti mi sana..
Yakisti mi gidiyorum demeden gitmek..Yakisti mi veda etmemek ve ardina dahi bakmadan çekip gitmek..
Yakisti mi ayrilikla yüzlesmemek..Gittigini bile söylememek..
Bir hosçakali çok gördün benden..
Ve sence bu kolay olandi, bunu seçtin...
Bencildin, gene kendin için en iyi olani seçtin, baskasinin duygulari seni yine hiç ilgilendirmedi...
Hosçakal demek zordu çünkü, veda etmeden gittin..
Sanki geri gelecekmis gibi gittin, ayrilikla yüzlesmeden gittin...
Ayrilik aci verir çünkü, sanki ayrilmiyormusuz gibi terk ettin...
Oysa beni gidisin degil, bir umutla gelirsin diye beklemek öldürdü..
Hosçakal dememistik..
Ayrilmamistik öyle ise, dönecektin, bir umut vardi hala, rüzgarda savrulan bir mum alevi gibi ciliz ama israrla yanan bir umut vardi..
iste beni o umut öldürdü, gidisin degil...
Bir gün dönecek diye beklemeler öldürdü beni, baska gölgeleri, sana benzetmek eritti bedenimi, ayak sesleri, merdiven çikislarini dinledim senmisin diye...
Kapi çalindiginda ben kostum, telefon çaldiginda,ilk çalista elim telefondaydi ilk zamanlarda...Gelmedin...
Hosçakal da dememistin... Gitmistin... Ama veda etmemistin... Gidisin değil, beni döneceksin umudu ile beklemek öldürdü...
Çok geç anladim bencildin...
Artik hiçbir gölge sen degilsin, hiç telefon etmeyeceksin,
dudaklarin adimi söylemeyi unutmustur artik, çalan kapilar ve telefonlara ben bakmiyorum kaç zamandir...
Hosçakal demeden gittin...
Kolayi seçtin... inaniyorum ki bir daha dönmeyeceksin...
Yüregimde artik ne sevgi var, ne umut, ne de bir agri...
Yüregimde taslasmis bir hosçakal var... Sana ait...
Onu bir söyleyebilsem, sana veda edecektim...
Bunca zamandir benden çaldigin hayallerimi, umutlarimi ve hayatimi geri isteyecegim...
Ve sen..
Hiç anlamayacaksin, hiç bilmeyeceksin...
Beni gidisinin degil, dönersin umudu ile yasamanin öldürdügünü...
Hosçakal demek, ölmekten daha mi zordu.

34»»-(¯`v´¯)-» A$k»»-(¯`v´¯)-» - Sayfa 2 Empty Geri: »»-(¯`v´¯)-» A$k»»-(¯`v´¯)-» Çarş. Tem. 16, 2008 9:42 pm

xD_Dijital_Manyaq_xD

xD_Dijital_Manyaq_xD
Co Admin
Co Admin

~* Uyanıştadır Hayat ßaharla ~*
»»-(¯`v´¯)-» A$k»»-(¯`v´¯)-» - Sayfa 2 Hepyalnsyurudumbenbz4

Ne yazmalı?
Neyi,nasıl anlatmalı?
Hangi kelimeyle yol vermeli şiire?
Nasıl,ne biçimde,neyle yazmalı?
Acının tarifinden mi başlamalı yürekte şarap gibi yıllanmış,
yoksa kuruyan pınarların sırrını mı anlatmalı gözlerde önce?...
Ya da bir oturup soluklanmalı mı,ağlamalı mı biraz,
satırlar aralarından sızan göz yaşlarını görünce?...
Bu gün bahar,dışarıda kelebekler uçuşmakta,
serçeler dansta kendilerince dal aralarında...
Gülümsemelerdedir hayat ama,sızı vardır biliriz biz bu mevsim,
zaman ilacı ile kabuk bağlayan gönül yaralarında...
Bir sessiz çığlıktır şiirler,şarkılar baş kaldırıştır kadere,
satırlarda salkım saçak anılar dolaşır...
Bir virüs gibidir hüzün,bir sevimli mikrop,
şiirden şiire gezer,gönülden gönüle bulaşır....
Gecelerde bir gizem,
karanlılarda korku gezinir...
Her adım başı hıçkırıklar yol keser,saplanır yüreğe hançer...
Kaderi fısıldar kulağına bir ses,
dayan der,dayan,bu da nasılsa usulünce geçer...
Nisan,hayatın fışkırışını simgeler topraktan,
dönüşü başlar gidenlerin sevinçle geri...
Ve bekleyenlerin ümidinin yeşermesidir tohum gibi yürekte...
Ayrılmak zamanıdır ıslak kirpiklerin yaştan...
Silmek yanlışını kader çizgisinin belki,
yaşamak zamanıdır bahar,yaşanılamamışları en baştan...
Sarılmak sevgiliye belki yağmur kadar kısa,
ısınmak bakışlarında güneş sıcaklığında...
Yaslanmak omzuna bir kelebek hafifliğinde,
kapamak gözleri,kederi,acıyı,hüznü kovmak...
Bir Nisan sabahında çiçek misali güzel
ve bir kuş kadar hür,hayata yeniden doğmak...
Bilirim,sadece şiirlerde yazılır bu hikaye...
Uyanıştadır hayat baharla,kuşlar dönüş yolundadır...
Soğuklar göç etmiştir uzak diyarlara,uykuya yatmıştır kış...
Dönüşü olmayan bir nehirdir benim gözlediğim,
bilirim dönmeyecektir,çünkü hep tek yönlüdür bu akış...

35»»-(¯`v´¯)-» A$k»»-(¯`v´¯)-» - Sayfa 2 Empty Geri: »»-(¯`v´¯)-» A$k»»-(¯`v´¯)-» Çarş. Tem. 16, 2008 9:44 pm

xD_Dijital_Manyaq_xD

xD_Dijital_Manyaq_xD
Co Admin
Co Admin

__ GiDerIm

Hoşçakal aşkım
Yolun gülle,

Yüreğin sevgiyle dolsun..!
Bak...

Nerelerden nerelere geldik...
Şimdi biz bittik...
Bir de başlangıcımız vardı
Sonunda bol gözyaşı döktüğümüz.

Sor yağmurları kendine
Kışları da sor.
Baharları bana bırak
Senden tek yadigar olarak.

Adı belli, sonu belli idik.
Soğuk bir mart akşamı idi
Beni son kez öpüp gidişin.
O an sadece yanımdan
Karanlığa karışmıştı yansıman.

Şimdi
Yüreğimden git diyorsun
Olur birtanem giderim .
Yollar böyle uzun
Aşk’lar böylesine vurgunken
Giderim, son kez gözlerine bakamadan
Giderim, son kez sarılamadan
Uykusuz sabahlayarak.

Pişman değilim
Sevdim seni.
Delice sevildim.
Hayat seni yaşamamı istedi
Yaşadım..
Ama keşke
Yüreğinden giderken
Ölüm beklemese başucumda.

Yine de
Yolun gülle,
Yüreğin sevgiyle dolsun..!
Sana en kötü sözüm bu olsun..!

36»»-(¯`v´¯)-» A$k»»-(¯`v´¯)-» - Sayfa 2 Empty Geri: »»-(¯`v´¯)-» A$k»»-(¯`v´¯)-» Çarş. Tem. 16, 2008 9:45 pm

xD_Dijital_Manyaq_xD

xD_Dijital_Manyaq_xD
Co Admin
Co Admin

SeN Git Gölgen Kalsın
»»-(¯`v´¯)-» A$k»»-(¯`v´¯)-» - Sayfa 2 12216774xn6

Ne yüzle kapıyı çaldın baba! Buna hakkın varmı? Gelirken gördüğün ağaçlar, yürüdüğün kaldırımlar hesap sormadı mı?
Sahte bakışlarınla kandıramazsın, gözlerinle dilenme benden sevgiyi. Ben sevgi sözcüğünü sokaklarda yaktım, kurşunlarla vurdum, kara salıncaklarda uçurdum. Ben sevgi sözcüğünü sen gittiğin gün, içimdeki çocuğa unutturdum.
Af dileme benden, seni affedemem baba. Keşke gözlerini değil de, beni bıraksaydın bende. Firar etmeseydim, kaçmasaydım bedenimden. Kendimden başka ben yoktu yanımda. Sorsaydın karanlığa, söylerdi. Yıldızım ağlıyordu.
Yılar yılı sana benzettiler baba. Gülsem, babası gibi gülüyor dediler. Yolda birileri görse, sende babanı görüyoruz dediler. Ağlasam, tıpkı baban gibi ağlıyorsun demediler. Sen hiç ağlamadın ki baba.
Öylesine sevmiştim ki seni baba, öylesine karışmışınki tenime. Güneş yanığı gibi işlemiştin derime.
Seni seviyorum kelimesini unuttum senden sonra, Gündüzleri yok saydım, geceleri katladım. Değil gözlerini, kirpiklerini saplasan yüreğime, Seni affedemem baba. Bana ellerini uzatma, ben gecelerce uzandım. Bu gece vuracağım o yıldıza.
Dualar etmiştim gitme diye. İsyanlar ettim gidişine. Tespih gibi dolanmıştın hecelerime.
Ellerim hala üşüyor baba. İnanmazsan tut bak. Hayır, sakın dokunma! O zaman dayanamam. Kaç kez niyetlendim, içimdeki çocuğu yok etmeye, kaç kez karar verdim, gözlerimdeki gözlerini yok etmeye.
Sen umutsuzluk nedir bilimisin baba? Hakkım yoktu yaramazlık yapmaya, hakkım yoktu kavga edip cam kırmaya. Benim şikâyet edilecek, kulağımı çekecek babam olmadı. Hakkım yoktu´´babam´´ sözcüğünü kullanmaya. Seni affetmeye de hakkım hakkım yok baba.
İçimdeki çocuk hiç büyümedi baba. Uzaklarda bırakılan kedinin yıldız sayıp dönüşü gibi yılları saydım, bana ihtiyacın olduğu gün hesap sormaya.
Seni özlediğim günler, seni beklediğim geceler neredeydin baba? Yıllarca küçücük omuzlarımda taşıdım tabutunu. İşte şimdi ayağının dibine koyuyorum baba. Artık taşıyamayacağım, al geri. İster çık içinden, ister mahşere kadar kal.
Şunu unutma baba!
Her babalar gününde kendimden saklandım. Hiç bir zaman, hiç kimseye babam öldü diye ağlamadım.
Giderken kapıyı kapatma baba. SEN GİT GÖLGEN KALSIN duvarlarda. Gözlerin bende zaten, bakışırız aynalarda.
Her şeye rağmen, seni affedemem baba…

....alıntı....

37»»-(¯`v´¯)-» A$k»»-(¯`v´¯)-» - Sayfa 2 Empty Geri: »»-(¯`v´¯)-» A$k»»-(¯`v´¯)-» Çarş. Tem. 16, 2008 9:45 pm

xD_Dijital_Manyaq_xD

xD_Dijital_Manyaq_xD
Co Admin
Co Admin

Yüreğinin Yerini BiLmiyosun Bazen Biri GeLip İncitene Kadar.

Gözlerini onun için açarsın her sabah. Gece yatarken düşlerinde onu görmek için onu yaşamak için kapatırsın gözlerini. Onun için yapamayacağım bişi var mı diye sorarsın kendine. Tüm şartlarını zorlarsın onu sadece 10 dakika görebilmek için... Herşeye rağmen herkese rağmen o vardır kalbinde, yüreğinde, her bir hücrende, damarlarının içindeki kan değil O'dur oysa. Sarılıp ayrıldığında keşke sıcaklığını birazcık ödünç alabilseydim dersin. En sevdiğin müzikte, filmde o vardır her bir karede. Sahnede karanlığın ardındaki o kalabalıkta onun olduğunu hayal edip daha iyi yaşarsın canlandırdığın karakteri. Seni saf sevgiyle sevenleri hiç görmezsin, O vardır çünkü senin için. Seni saf sevgiyle sevenleri de kaybedersin. Bütün gün zamanını nasıl geçiriyor diye hayal edersin.Onu düşlersin...İlk günü...İlk öpüşü...İlk dokunuşunu... Sarılışını... Ama,
Yüreğinin yerini bilmiyosun bazen ta ki biri gelip incitene kadar......

38»»-(¯`v´¯)-» A$k»»-(¯`v´¯)-» - Sayfa 2 Empty Geri: »»-(¯`v´¯)-» A$k»»-(¯`v´¯)-» Çarş. Tem. 16, 2008 9:46 pm

xD_Dijital_Manyaq_xD

xD_Dijital_Manyaq_xD
Co Admin
Co Admin

Bu sevdaLıyı usuLca bırak

»»-(¯`v´¯)-» A$k»»-(¯`v´¯)-» - Sayfa 2 Kopyassozinha014phzd9

. . .

Neden sustuğumu bilmek istersen,
Gitmeden önce gözlerimin taa içine bak!
Belki anlarsın;
Mutlu olma arzusunu aşınca mutlu edememek korkusuna dönüşen duyguyu...

Belki anlarsın kavuşmadan önce neden kaybetmekten korktuğumu,
Özlemeyi neden daha çok sevdiğimi kavuşmaktan.
Bir hayatı doldurmaya yetecek güzelliğinin,
Bir hayali doldurmaya yetmeyeceğini görürsün belki de...

Çığlıklar gözlerde gizlidir asıl
Belki görürsün aşık sezgisinin yanılmazlığını
Derinlerde, taa derinlerde bir yerde,
tuhaf bir acının dayanılmazlığını...
Belki anlarsın nasıl,
sevdalar doyamaz ümitsizliğine,kanamaz yalnızlığına...
Gitmeden önce gözlerimin taa içine bak
Sonra sessiz bir hıçkırığın kanamaz yalnızlığına
Bu sevdalıyı usulca bırak...

39»»-(¯`v´¯)-» A$k»»-(¯`v´¯)-» - Sayfa 2 Empty Geri: »»-(¯`v´¯)-» A$k»»-(¯`v´¯)-» Çarş. Tem. 16, 2008 9:47 pm

xD_Dijital_Manyaq_xD

xD_Dijital_Manyaq_xD
Co Admin
Co Admin

Bekliyorum seni....
»»-(¯`v´¯)-» A$k»»-(¯`v´¯)-» - Sayfa 2 Lichtfiltersd8

Bekliyorum Seni

Unutulmus dizelerde sakli kalan duygularla,
Derinden derine ne zor sevmek seni.
Yüreðimde kayiplara talip anilarda,
Sensizliði anlatiyor bana geceler,
Bense gecenin karanliginda bekliyorum seni.

simdi unutulmaya yüz tutmus gözlerindeki tebessümü,
Ve son bakisinda gizli kalan seni,
Öpmeden gözlerini, anlami derinden sevmekse öpmenin.
Çok zordu birakip gidisin, yoktu hiçbir teselli,
Sahipsiz uçurtmanin gölgesinde, hala bekliyorum seni.

Ask sessiz bir ilahidir, derler,
Sevmek susmaktir derinden, derine.
Seni özlemek olmasa, olmasa özlemek seni birde,
Yakmasa askin atesi yüregimi,
Sevmek ne zor bilsen, birde olmasa beklemek seni…

Alintidir..

40»»-(¯`v´¯)-» A$k»»-(¯`v´¯)-» - Sayfa 2 Empty Geri: »»-(¯`v´¯)-» A$k»»-(¯`v´¯)-» Çarş. Tem. 16, 2008 9:47 pm

xD_Dijital_Manyaq_xD

xD_Dijital_Manyaq_xD
Co Admin
Co Admin

Çekip Gittim Bu Gece Sen Uyurken Düşlerinden…

Büyük kararlar almadan bir gece beklemeli insan sabah uyandığında sönmemişse yüreğinin ateşi işte o zaman karar vermeli bir hikâyeyi bitirmeyi demişti çok sevdiğim bir bayan…
Öyle sözler var ki bir kez duymamla belleğime yerleşen ve yıllar yılı orada saklı kalan
İşte zaman zaman yaşadığım olaylar bunların açığa çıkmasına ve haklılığını savunmama neden oluyor… Büyük kararlar alma vaktiydi hayatımda ve bir gece beklemem gerekiyordu yüreğimin ateşini ölçmem için… Eğer sabah uyandığımda aynıysa her şey eğer ki sönmemişse yüreğimin ateşi işte o an karar verecektim bu hikâyeye son vermeyi… Gözyaşları içersinde gözlerimi yumdum geceye hıçkırıklara boğularak nefret ederek
Kalp ağrılarıyla… Yaptığım hatalara isyan ederek kendime küfrederek bitirdim geceyi…Sabah uyandığımda ilk defa geçmemişti yüreğimin ateşi…
Ben artık senden geçmiştim sevgili…
Gün batımı ve gün doğumu arasındaki zaman dilimine gömmüştüm artık seni…
Ya da hiçbir zaman elime almayacağım tozlu bir kitap arasına… Sevdamı bu şehrin her hangi bir yerine gömüp, Çekip gittim bu gece sen uyurken düşlerinden…
Bir çizgi çektim şimdi aramıza
Sen o çizgiden bana geçemeyeceksin asla
Zaman iyileştirir mi acaba halen acıyan berelerimi? Kangren olmuş kalbim döner mi hayata geri? Darağacında sallandırdın sen yüreğimi sevgili… Artık iki cihanda da affetmem ben seni… Ben artık senden gittim sevgili…
Vicdan muhasebeni yap gayri…

41»»-(¯`v´¯)-» A$k»»-(¯`v´¯)-» - Sayfa 2 Empty Geri: »»-(¯`v´¯)-» A$k»»-(¯`v´¯)-» Çarş. Tem. 16, 2008 9:48 pm

xD_Dijital_Manyaq_xD

xD_Dijital_Manyaq_xD
Co Admin
Co Admin

MeLeKlEr De AgLaR..! (mutlaka okuyun )

Sen bu satırları okurken ben meçhullerde olacağım..
Mevsim rüzgarlarına karışıp gidiyorum bu şehirden.

Seni ve özlemini çektiğim herşeyi ümitlerimi, hayallerimi, yaşamak isteyipte yaşayamadığım herşeyi, gençliğmi bırakıyorum herşeyi...
Nereye gittiğimi bile bilmeden. Beni bıraktığın bu şehri sana bırakıyorum.
Sen uykulardayken.
Bu şehir uyurken.
Bavulumda acı dolu hatıralar var yalnız bırakamadığım kimselere. Götürüyorum...
Yağmurlu bir sonbahar akşamı, üşüyor ve titriyorum. Sokak lambaları bile yanmıyor artık. Ne yıldızlar var nede ay. Şimşekler çakıyor, yıldırımlar kopuyor... Fırtınalar var.. Oturuyorum kaldırımda; seni ve senli günleri düşünüyorum birden..
Sıcak yaz günlerinde elele gezdiğimiz bu kaldırımda yalnızım şimdi. İnsan nelere katlanıyor demek ki... Katlanıyorum ayrılığa. Ama dayanamıyorum. Tartışırdık bazen, bezen küser giderdim.. Sen ardımdan gelirdin. Bazen kıskanırdık birbirimizi yersiz yere. Gülerdik çoğu zaman, gözlerimizden yaşlar süzülürdü ..
Şimdi;
Yapayalnızım... O kadar anılarımız vardı ki bu şehirde soluduğum havada, gezdiğim heryerde hatıralar var. Dayanamıyorum. Ve gidiyorum işte... Sana mutluluklar bırakarak ve tüm acıları alarak gidiyorum bu gece... Bulutlar bana mı ağlıyor bilmem? Belkide yanlız bu şehir üzülür gitmeme..
Elveda demek istemezdim ama sana nefes kadar yakın olup yıldızlar kadar uzak duracaksam DAYANAMAM gidiyorum..
Hoşçakal... ßitanem...
Unutma Meleklerde ağlar...

(ALıntı)

42»»-(¯`v´¯)-» A$k»»-(¯`v´¯)-» - Sayfa 2 Empty Geri: »»-(¯`v´¯)-» A$k»»-(¯`v´¯)-» Çarş. Tem. 16, 2008 9:48 pm

xD_Dijital_Manyaq_xD

xD_Dijital_Manyaq_xD
Co Admin
Co Admin

>>>Her ŞeyimSiN<<<
»»-(¯`v´¯)-» A$k»»-(¯`v´¯)-» - Sayfa 2 10124035662c9da37sm3uf0lj6-300x283

Sen benim yarım kalan sevdam…
Sen benim hicran kokan rüzgârlarda aldığım son nefes…
Sen benim yağmur sonrası yanık toprak hasretimsin…

Sen boğazımda düğümle doyamadan sofrasından kalktığım aşkım…
Sen bir umut uğruna ardından koşup yorulmak bilmeyeceğim sevdam…
Sen yüreğimden akıttığım gözyaşımsın…

Sen her dikişimde dibinde teselli aradığım kadeh…
Sen içimdeki aşkın büyüklüğünden korkup kaçıp gittiğim…
Sen yaşamak yerine acıya hapsettiğim ruhsuz yanımsın…

Sen her tükenişimde beni var eden sevgim…
Sen kökleri ruhuma kadar ulaşan dikenli sarmaşık…
Sen susuzluğumda özlemle avucumda beklettiğim bir avuç su…
Sen düşlerimi karartan en tatlı hüznümsün…

Sen yokluğunda tenimi donduran ateş…
Sen gecemin en son demi, güneşimin ilk serinliği…
Sen yalnızlığımı gizleyemediğim bir damla gözyaşısın…

Sen sabrımın tükendiği noktada tahammülüm…
Sen bir deniz kıyısında âşıkların gözlerinde akşam güneşi…
Sen hafızamı kazısam da unutamadığım…
Sen buğusuna özlem yazdığım bir cam belki de…
Sen bir baba yüreğinde evlat sevgisi…
Sen birbirinden ayrı tenlerde birbirine sıkıca sarılmış iki kalp…
Sen aldığım nefes,
Koruduğum can,
İlk öpücük sıcaklığı,
Son kalp atışı,

Kısacası sen benim HER ŞEYİMSİN…

...alıntı...

43»»-(¯`v´¯)-» A$k»»-(¯`v´¯)-» - Sayfa 2 Empty Geri: »»-(¯`v´¯)-» A$k»»-(¯`v´¯)-» Çarş. Tem. 16, 2008 9:48 pm

xD_Dijital_Manyaq_xD

xD_Dijital_Manyaq_xD
Co Admin
Co Admin

Yüreğimin Sende KaLdığını, Kapı ÇaLdığında Farkettim
»»-(¯`v´¯)-» A$k»»-(¯`v´¯)-» - Sayfa 2 Yarimyb4

Demiştin ya bir defasında: " Sana gel deyişimin sessizliği mi bu?" diye,

bak işte mırıldandım seni, içinde ben'im kokan sen gibi...

geLişin ..

sonbahardı ;
eyLüLdü..
ekimdi..

ne farkeder ..

üRpetiCi bi kaSım qeceSiydi , kahroLaSı ..

özLedim biLirSin ..

geLişim..
sensizLiği buLuşum..
soğuk..
karanLık..
acı..
hüzün..
ve sonbahar

ama diyorum ki ,
qeL..
ihtiyacım var sana ..

tıpkı 'yeTiş' qibi ..

zaman yok!
saat yok!
dönüş, geLiş imkansiz..

"yetiş"Ler anLamsiz..

eLLerin acı..
eLLerin hüzün..
eLLerin soğuk..
eLLerin yabancı!
ve..
eLLerin yasak bana..

Git sevgiLi her zaman yaptığın gibi..
uzakLaş, kaç, kayBoL..

uzun zaman qeÇti... bir eLin parmakLarını qeçmeyecek kadar dakikaLar ..
yavaş aktı yokLuqunu düşündüqüm anLardaki cümLeLerim..
ve hiçbir şey diyemeyişim..
yavaşTı zamanın akıŞı..

öLen bendim .. giden SeN ..

Beni bir daha çağırıncaya kadar gittim
Bilirsin karşı koyamam sana
Kırılganlığım kendime seni anlayamayışıma
Kendini anlatmayışına ve sevgimi anlamayışına
Git dedin....
ve..
Ben Gittim Sevgili

Yüreğimin sende kaldığını
Kapı çarptığında farkettim......

44»»-(¯`v´¯)-» A$k»»-(¯`v´¯)-» - Sayfa 2 Empty Geri: »»-(¯`v´¯)-» A$k»»-(¯`v´¯)-» Çarş. Tem. 16, 2008 9:49 pm

xD_Dijital_Manyaq_xD

xD_Dijital_Manyaq_xD
Co Admin
Co Admin

Hoşçakal..!
Ey benim dağları deviren sevdam !
Şimdi küllerin bile kalmadı...
Ardından bir damla acı bile hissetmedi yüreğim...

Yıllar bile diz çökmüştü önünde !
Günler hızlıca akıvermişti...
İşte sen...Sende böyle gidivermişsin hayatımdan...
Hissetmedim bile !
Ne zaman bitirdin beni yüreğinde ?
O cesareti nerden buldun ?
Ben bile bu kadar cesur değildim halbuki !
Sen nasıl oldu da bu kadar çabuk bıkıverdin benden ?
Sonra , ne de çabuk elveda dedin...
Benim bile yüreğim sızladı sana bakarken !
O kahrolası cümleleri nasıl bir araya getirdin ?
Nasıl izin verdin bitmemize ?
Sensiz kördüğüm olurum çözülmem sanırdım...
Ama en büyük gerçeği çözdüm ben ve diğerleride geldi arkasından...
Tersini düşündüğüm yada düşünmek istediğim şey koca bir yalanmış aslında !
Belki kendime bile hissettirmemeye çalıştım bu gerçeği...
Ama ben en başından beri biliyordum , ‘’ beni yüreğinin o derinliklerinde sevmediğini ’’ !
Şimdi neye yansam , boşuna !
Seni geri getirmez bana !
Kii bundan sonra sakın getirmesin seni karşıma !
O kadar çok kırıldım , o kadar çok bittin ki gözümde...
Belki bu yüzdendir ağlamayışım , ardından yas tutmayışım...
Belki sen en doğrusunu yaptın giderek !
Beni koca bir yalandan kurtardın...
O taş kalbine ilk ve son teşekkürüm olsun bu !
HoşçakaL...

aLıntI

Sayfa başına dön  Mesaj [2 sayfadaki 2 sayfası]

Sayfaya git : Önceki  1, 2