.: ılıl 'WeB Bilgisayarı TeaM © lılı :.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
.: ılıl 'WeB Bilgisayarı TeaM © lılı :.

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

sÜppEr MsN NiCKlERİ

4 posters

Sayfaya git : Önceki  1, 2

Aşağa gitmek  Mesaj [2 sayfadaki 2 sayfası]

26sÜppEr MsN NiCKlERİ - Sayfa 2 Empty Geri: sÜppEr MsN NiCKlERİ Ptsi Tem. 14, 2008 4:03 pm

xD_Dijital_Manyaq_xD

xD_Dijital_Manyaq_xD
Co Admin
Co Admin

senin maRqKa oLduqunN yeRde etiKeti ben koyarRımmM !

a$q buNdaN böLé bNm içN qéçiÇi döVMé

wrLıgnLa yokLugn bnde Birdi zatenn

AnLıq Hewsler uqruna yaptıgn haksızLıqLar akLımdayken haLa dönmemem icin yeterLi Bana!.....

Bunun adına ayrıLıq denir o daha büyümemiski ne biLir!...

Hnqi Asq WzGecLmz Demstn Hnqi Ten UnTLmz Bnmqi uNtLmzz AnLayacaqsııınnnn

ALacaımm AqLını Hey MeLeq YüsLümm

ßen Sewdamı kefenLemiŞim öLsemde 1 öLmesemde .

BöyLe GidLmz Büyüq oLmaLı ayrıLıq!.
.
SiLdm Sni Haytmdan diyodum Mqer Haytmı siLmisimm...

AqLaya AqLaya Snden WzGeceMiyorumm

//sönmüor ateşimizz ama alew alewde yanmıorr//ayrılık zor ama beraberkende olmuorrr//

Aşk Kız Arkadaşının Dudağından Öpmek Kadar Ucuzsa Bende O Aşkı Satacak Kadar Şerefsizim :*

HyT'Da NoKTa KoYaMaDıĞıM Bi SeN VaRDıN... aRTıK SaNa Da ViRGüL(,) YaKıŞıR,,,,,,,,

ALışma ßana Ne Yapacaım ßeLLi oLmazz ßnm.ßugn varım yarın ßirden yokk oLurm..Dokunma ßana kapanmamşş yaraLarLa doLuyummm

wur yaLnızLıınLa beNi yerdeN yere .. KorkmuyoruM

BeN 1 CüMLeLiK 1 NoktA DiiiLm

kOyVeRdİM hAyAtı…

bütün aynalar seni gösteriyor... ya da sensizlik gördüğüm

ŞşşşTTttt!!! HayaT Seni Her ŞekiLde Yaşarım FaRK eTMez !!!!

SöyLesene kaç kur$un eder senin gözLerin, kaç kur$una bedeL sewgin, kaç şehri yakmaya yeter... Kaç wedaya engeL ? Hiç !!!:

Ne war eLimde kaLan, bu Dünya zaten yaLan..!

'Gitmeye de bilirim. Gitmeyi de bilirim...

‘”ßEn ARtik SeNiNim"!

Km Demı$kı SarhosLuk Kotu ß!rsey Dıye Bn Herseyımı AYIKKEN KAYBETTIM!!

a$k'La SakLanßaç oYnuorm !! En iisi içimdn 9'a kadar saymaK we onu oLduğu Yerde Unutmak...!

€nm Séßéßim SénSin..!

ßakMa ßaNa öYLe ! NefretLe DoluyuM

єLiмi †u† ßırαkмα öLєиє ∂єk ßir αи ßiLє

V''^√~√V^√V'^~dιLѕιzdıя ßєиιм ѕєνмєLєяιм...özLєує¢єğιмι ßιLѕємdє ѕєѕѕιzdıя gιdιşLєяιм..V''^√~√V^√V'^~

siLemiyorsan karaLayacaksn!

''Hayatımsın'' cümLesindeki qizLi özne sanmıştım kendimi

ßirßirin€ sarıLmış iki titr€k dudaktan ißar€t d€qiLdir aşk..

en uzun cümlem ol bnm....

¢єнєηηємιη ∂ιвιηє кα∂αя ѕєηιηιм !!!!

4 NâLâ âméL péşNdé dôVûNr HâLdéÎm Vé oLdqM KoNuMLâ bâŞM dîK ôvûNr hâLdéîm,,KmNLé déRdm,kMnLé sOrUnM cVp véRn..!

heRksiN kaLßimde ßi yeRi waRdı ßnm kaLßimdeki yeRi sN işqaL eTTin heRkes işqaLciLere kaRşı çıkaRkN ßn ise kndiMi sNa tesLim eTTimmm..

baNa ßi keZ yaLan söLeme noLursun deLikanLı qißi erkek qißi...

DüNyA BiR FliM AçLır PerDedeN MuTlU SoNdA YoK KaÇaR HeP SeNdeN NeFrEt EdeRiSn SeYiRciLerDEn SaHnEsi GerÇeK TeK OyUn öLüMdÜr ...

https://webbilgisayari.editboard.com

27sÜppEr MsN NiCKlERİ - Sayfa 2 Empty Geri: sÜppEr MsN NiCKlERİ Ptsi Tem. 14, 2008 4:03 pm

xD_Dijital_Manyaq_xD

xD_Dijital_Manyaq_xD
Co Admin
Co Admin

Sevmeye €ngel değiL mesafeLer.. Geçici ßu ayrıLık.... ßir rüya farzet.. Sonunda zafer bizim oLacak Saßr€T..

*Ayık oL panik yapma rahat oL ßaq daLgana 3 günLük dünya ne sana kaLır ne ßana ..!!!

*dönüşü yoq geLemem artıq geLipde seni ßuLamam artıq ßıraq ßu sevda ßöyLe kaLsın kadere isyan edemem artıq

*SevmeyeNiyetLiysenİyiDüsünmelisin,AgLamayıÖgrenip GüLmeyi ßiLmeLisin,AskKumarGibidirDikkatEtmeLisin,Oyna dığı nZar DeiLßiLmeLisin

*$izofrence yaş----- yoLda$ oLsun ßu nefret doLu keLimeLerim.ßir tokat oLsun..!!!

*h€rkesin ßiras faiLi oLduqu meÇhuL ßir Cinayetim $imdi...!

MustiC bu Damardaki tokSin Beni Her gördüğün Yerde tiSKin Bu Aramızda Aşk başlamadan Bitsin...

*eğer intikam alabilseydim seni affederdim

*ßizi ßizden ßaşka kimse iLgilendirmez kimsede ßizimLe ilgilenmesin gerekmez

*kendin kadar akLımdasın

*çıkışlar hep daralmış ruhum dar sokaklarda

*BiR ÖmüR boYu sEnİnlEyim dEsEn De iStEmeM aRtiK.
ÇüNkÜ sEn rüzGarin coşTurdUgU birtoz bulutusun, bugün bana esersin ...yarin ele

*Wedalaşırken Üzülmüş Gibi Tutma Ellerimi Acıyarak Kendine Dew Aynasında Degil Boy Aynasında Bi Bak!!!!!!

*Nereden bileceksin silaHıMıN şarJöRüne mermi DiYe SeNi KoYup DeFalArCa KaLbiMe SıKtıĞıMı???:

*Hayatımın gerçek öyküLerine ayrıLan ßi fiLmin soundTrack'indeyim

*kaLßin kadar konuş...!!!

*Bu gün ben sensiz isem inanki yarın sende bensiz kalacaksın

* senin içinde ßen ßitmiş oLsaydım ßenim içimde sen ya$ıyor oLmazdın...!!:

*AŞKMI DEDİN KARŞILIKSIZ O KİŞİNİN YANLIZLIĞIDIR YANLIZLIĞINDA YAŞATTIĞI DÜŞÜNCELERİ GİZLİ ARZULARIDIR BENCE…

*_Tam_kar$ıya_geçerken_ßıraktığın_O_el_ßen!m_|||

*ikimizde $a$kınız göte geLdi a$kımız

*hiç onca kalabalığın içinde yanLız kaLdınmı

28sÜppEr MsN NiCKlERİ - Sayfa 2 Empty Geri: sÜppEr MsN NiCKlERİ Ptsi Tem. 14, 2008 4:04 pm

xD_Dijital_Manyaq_xD

xD_Dijital_Manyaq_xD
Co Admin
Co Admin

Hiç TitRéméSiN, Né éLiN, Né yüRéqn ''SiL qitSin''

Dünyada Hiçbir Erkek İçin Ağlamaya Değmez..Hiçbir Erkek Bir Damla Gözyaşına Değmez!!

ѕєωєη ѕєωмєѕιηι вιℓѕєу∂ι ѕєωιℓєη ѕєωєηιη ∂єя∂ιη∂єη αηℓαя∂ı!!!

вυgυηℓєя∂є вöуℓєуιм вєη уαѕ ∂єηєη ѕιιя∂єуιм вı кσѕє∂є güℓüѕüм ωαя ѕıятıм∂α кαηℓı вı¢αgıη нıçвıя zмη ∂υуму¢gıη ∂υуѕαη∂α αηℓαмαуα¢gıη вıя ¢ıgℓıктα ѕαηα güℓüмѕüуσяυм..

αşк нєяşєуι αffє∂єя(нαℓт уємιşѕιи ѕєи) [img:7581]http://62.68.198.131/~tatli/images/smiles/smile[2].gif[/img:7581]

Bir karanLık geLiyor yokLuğunun Ardından...

ѕözℓєяιη вüуüк, уüяєgιη кüçüк..уαηℓιѕℓαяıη çσк, ∂σgяυℓαяıη уσк.кєη∂ιηє göяє ѕαηѕℓι, вαηα göяє zαναℓℓιsın!!!!

őŁűm µγкµ gίßί тªτŁı ๏łsă mзzăг τªşıИıИ űzзгίπз тªτŁı ЯΰЧªŁªг Чªżıℓıг...

ѕєνgι"∂üηуαηıη мαуαѕı∂ıя’’ zιяα...ιѕтє вυ уüz∂єη,вıяıηı ѕєηı ѕєνєηє ∂єк,вιя нιç_ѕιη∂ιя...νє ιşтє вυ уüz∂єη,єgєя вιяι ѕєηı ѕєνєяѕє_нιç_ σℓмαктαη кυятαяıρ ѕєηı ∂єgєяℓι уαρтıgı ιçιη σηυ ιкι мιѕℓι ѕєνмєℓιѕιη...!!!

erkekler telefona benzer ya bozuktur ya da meşgul sÜppEr MsN NiCKlERİ - Sayfa 2 Icon_kusmus
yétéri kadar yalan söylérsém kéndimi kandırabilir miyim ?
péki ya bir daha hiç aynaya bakmasam kéndimi unutabilir miyim ?

Kendimi en iyi bildiğim dersten, senden bile bile kalıyorum.
Bu kez yazmıyorum adını. Bu kez boş bırakıyorum ben bu hayatı...

Raplerimi çéktiğim acılarla
Yüréğimi sızlatan kafamdaki dértlérimle
"ÖLÜM" tek çaré oldu bélki
"SİGARAMA" yüklérim ard arda hérgün gécénin 4 ündé

Gidişatı Gözüm Pek Tutmadı ..!

Üzgünüm...Seni tekrar sevemeyecek kadar ruhsuzum artık
Bu kez de sen anla!!!

erkekler telefona benzer ya bozuktur ya da meşgul x)

sevgiyi taşımak değil hasretini çekmek zor yaşayıp ölmek değil özleyipte görememek zor

bir gn o güzel gözlerine yaşlar dolar için sızlar canın yanarsa deme bana sen yaktın sen isteyerek yandın

bir gün gururunu yenip bna dönmek istersen sakın dönme bilki senin gururunun bittiği yerde bnm gururum başlar

hayatla birlik ol sende bur bana sende vur

kırılan düşlerimde oluşmuş cam kırıkları

Yine sona sardı aynı kaset. BIKTIM !

En büyük fırtınalarda bile denizden vazgeçmez martılar.

Gittin, herşeyimi alıpta gittin! Sen gittin ben bittim

29sÜppEr MsN NiCKlERİ - Sayfa 2 Empty Geri: sÜppEr MsN NiCKlERİ Ptsi Tem. 14, 2008 4:06 pm

xD_Dijital_Manyaq_xD

xD_Dijital_Manyaq_xD
Co Admin
Co Admin

Ne oLdu nasıL oLdu anLamadım ßiRden kaR$ıma Çıktın SonRa hayaLLeRimi süsLeyen RüyaLaRıma qiRen TatLı ßiR teLa$ım oLduN ; ve Yine Ne oLduğunu anLamadan ansızın Hyatımdan Çıkıp qiTtin ... Kıyamet Kopsa Ne çıkaRqi yeteRki SeninLe ßu ßahaRLaR ßitmesin..ßen Seni Çok Sevdim TatLı teLa$ım Ama Sen Sana oLan a$kımı Hep ßaşka ßahaRLaRa ERteLedin ßense Sana oLan a$kımı sevqimi ve Snde kayßoLmu$ ßu yüReğimi Issız ßiR odada Kimsenin ßuLamayacağı ßiR kutunun İçine KiLitLedim...$mdi Sana yaLvaRıoRm ne oLuR tatLı téLa$ Yine ßiR ßahaR RzqaRıyLa qéLde Sana oLan a$kımı Sevqimi ,ßenLiğimi ve Sende kayßoLmu$YüReğimi SakLAdığım Kutunun KiLidini KıR Çünkü ßen Sensiz ÖLmek İstemioRm...

30sÜppEr MsN NiCKlERİ - Sayfa 2 Empty Geri: sÜppEr MsN NiCKlERİ Ptsi Tem. 14, 2008 4:09 pm

xD_Dijital_Manyaq_xD

xD_Dijital_Manyaq_xD
Co Admin
Co Admin

dört şey geri gelmez... atılan okaçırılan fırsat söylenen söz we geçen zaman

yarınlar hep güzel olacak derler ama dünler de bugünlerin yarınları diilmi

insanlar kumsaldaki taşlara benzr önce avuçlarınla toplarsın sonra birr birer denize atarsın bazıları vardır ki atmaa kıyamassın işsen sne onlardansın

aşk aynı gül gibidir rastgele tutarsın dikenleri batar yapraklarını açarsın duyguları akar tutmasını bilmessen o sana tapar

aşk gülü dikenleriyle avuçlamaya benzer avuçların kanar ama bunun hesabını gülden soramassın

her son bir başlangıcın habercisidir affetmek we unutmak iyi insanların en büyük intikamıdırr

öfkeni yapraklara yaz sonbaharda dökülsün derdini rüzgara yaz estiğinde uzaklara götürsün sevgimi kalbine yaz öldüğünde snnle gömülsün

sakın üzmesin sni karşılıksız sewgiler giden gitsin aldırma ne yangınlar söner sakın dönüp arkana bakma krallar hep önden gider

güzellik sözde ise sözün en güzeli sende güzellik yüzde ise yüzün en güzeli sende bana göre gerçek güzellik kalpte sakın kimseye söyleme kalbin en güzeli sende

boşver şimdi gözyaşlarımı silmeyi gücün yeterse kahkahaya bog bni bırak yanaklarımı gözlerimi gücün varsa yüreğimden öp bni

yok...resti çekerim herkese...qözümü bile kırpmm...bir sana kıyamm...bir de sensiz olamm...

!stanbul k!zlar!na !nat yaşas!n man!tas!z hayat

SeNsİz OLmUyOr BeBeĞiM SeNsiZ ZaMaN HiÇ GeÇmİyOr,SeNsiN BeNiM TeK TeSeLim SaDeCe SeNi SeWdiM

hayatı öyle bir yaşaki hayat seni kıskansın öyle bir sevki ölüm sana acısın

gülü seven dikenine katlanırmış kaktüs sevenin vay haline

DüŞmAn SöZcüĞünÜn KaRşıLıĞıNı ArKaDaşLıK SıFaTı TaŞıYanLarDaN ÖğReNdİm...

Seven Unutmaz Unutmuşsa Sevmemiştir.Sevipte Unutmuşsa Sevmesini Bilmemiştir...

31sÜppEr MsN NiCKlERİ - Sayfa 2 Empty Geri: sÜppEr MsN NiCKlERİ Salı Tem. 15, 2008 8:07 am

sarisoy07

sarisoy07
**AdminisTRator**
**AdminisTRator**

BunLarın Hepsi için ayrı ayrı TeşekkürLer Emeğine sağLık

http://www.portakalal.com

Sayfa başına dön  Mesaj [2 sayfadaki 2 sayfası]

Sayfaya git : Önceki  1, 2